Green Card

GREEN CARD BAŞVURU SÜRECİNİZLE PROFESYONEL OLARAK İLGİLENİYORUZ


Green Card başvurunuzla size özel olarak ilgileniyoruz.

30 Günle sınırlı değil, Yılın 365 günü katılım imkanı veriyoruz.

Fotoğrafınızın nasıl çekilmesi gerektiği hakkında detaylı bilgi ve yanlış çekilmiş fotoğrafların kurallara uygun hale dönüştürülmesini sağlıyoruz.

Başvuru formunuzu doğru ve eksiksiz şekilde dolduruyoruz.

Fotoğrafınızın ve bilgilerinizin doğru zamanda ve istenilen şekilde Amerika'da ki ilgili makama ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Tarafınızdan bize gönderilen başvurular ABD resmi başvuru merkezine iletildikten sonra tahminen Ekim ayında Green Card başvuru onay kodunu size yolluyoruz. Ve başvurunuzun sorunsuz şekilde yapıldığına dair bir onay olan (Success Message) ekran görüntüsünü e-posta adresinize gönderiyoruz.

Kazanan şanslı başvuru sahiplerine ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Kazananlara ücretsiz oryantasyon ve Amerikan kültürü hakkında bilgi veriyoruz.

Green Card Basvuru Green Card Basvuru Green Card Basvuru Green Card Basvuru Green Card Basvuru Green Card Basvuru Green Card Basvuru

Green Card Çekilisine katilim ücretsizdir ve sadece internet yoluyla yapilabilir.

Bizim size sundugumuz hizmet; Normalde ingilizce olan elektronik basvuru formlarini sizin adiniza dogru ve eksiksiz sekilde doldurmak ve basvuru sirasinda diskalifiye edilmenizi önleyecek sekilde hazirlamakla sinirli bir danismanlik hizmetidir.

Bu servise ödeyeceginiz ücret, sadece danismanlik hizmeti karsiligidir. Çekiliste kazanma sansinizi artirmasi ya da ek bir avantaj saglamasi mümkün degildir.

Green Card, gerek devlet dairesi gerekse özel sektör olsun, ABD'de istediginiz yerde çalisma ve dilediginiz kadar oturma izni verir.

Green Card, dilediginiz ülkeye vize problemi yasamadan seyahat etmenizi saglar. Green Card sahibi olan herkes ayni zamanda ABD'de kendi sirketini kurma hakkina da sahiptir.

Egitimine Amerika'da devam etmek isteyenler ise devlet ve özel okullardan burs alabilir veya bu okullarda indirimli okuma firsatini yakalar.

Green Card çekilisi için ABD'nin aradigi sartlar oldukça basittir.

Çekilise katilmak için herhangi bir yas siniri bulunmamakla birlikte en az lise mezunu olmak veya son 5 yil içerisinde mesleki bilgi gerektiren bir iste en az iki yil profesyonel olarak çalismis olmak gerekmektedir.

Basvurunuz için önem tasiyan tek sey, bilgilerinizin bir kerede, eksiksiz ve hatasiz doldurularak Amerikan yetkili mercileri tarafindan belirtilen elektronik transfer sayfasindan yapilmasidir. Bütün basvurular esit sansa sahiptir.

Çekilisi kazanan talihlilerin resmi evraklari, Amerika Birlesik Devletleri imzali olarak internet üzerinden açiklanacaktir.

Bu asamada kazananlarin isimleri internet sitemizde duyurulmaya baslanacak ve talihlilerimiz tek tek telefonla aranarak durumundan haberdar edileceklerdir.

Bu duyurular her sene Mayis ayi civarinda baslar ve yaklasik olarak Eylül-Ekim aylarina kadar sürer. Green Card kazanan talihlilerimize bu asamadan sonra rehberlik hizmeti tarafimizdan saglanacaktir.

Green Card Basvuru Green Card Basvuru Green Card Basvuru Green Card Basvuru

Valid XHTML 1.0 Transitional